каталог українських мілітарних веб-ресурсів | directory of ukrainian military web resources | А В Г Д Ж К Л М Н О П Р С У Ф Х Ц Ч

УКРАЇНСЬКИЙ МІЛІТАРНИЙ ПОРТАЛ

URL: http://www.mil.in.ua/

Український мілітарний портал був заснований у 2008 році як волонтерський проект задля популяризації україської армії. Відтоді це єдиний український і повністю україномовний мілітарний сайт, що спеціалізується на висвітленні питань глобальної безпеки, діяльності силових структур та військово-промислового комплексу.

Портал поєднує довідкові розділи, які містять інформацію про усі силові структури України, їх призначення та озброєння, а також стрічку новин, яка щоденно динамічно оновлюється. На сайті публікуються власні аналітичні статті, репортажі, присвячені тематиці порталу, а також передруковуються якісні матеріали із інших ресурсів.

На Порталі створена оригінальна підбірка професійних відеороликів, присвячена українським силовим структурам. Громадське обговорення усіх новин та процесів, пов’язаних з тематикою порталу, відбувається на Форумі сайту. Статистика свідчить, що Портал має високий рівень популярності як у столиці, так і в інших регіонах України та за кордоном.

Напрямки діяльності

  • популяризація Збройних Сил України;щоденний огляд українських та зарубіжних інформаційних ресурсів та публікація новин, аналітичних статей, оглядів, інформації про озброєння та все, що з нею пов’язане;
  • публікація авторських матеріалів на принципах громадської журналістики (фото-репортажі та інтерв’ю);
  • публікація мілітарних відеоматеріалів та фото.