каталог українських мілітарних веб-ресурсів | directory of ukrainian military web resources | А В Г Д Ж К Л М Н О П Р С У Ф Х Ц Ч

АРТЕМ, ДАХК

ARTEM State Join Stock Holding Company
URL: http://www.artem.ua/

Сьогодні ДАХК «Артем» є лідером в області виробництва авіаційних керованих ракет класу «повітря-повітря», автоматизованих комплексів «ГУРТ-М» для підготовки і технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів та обладнання для авіаційних літальних апаратів . У компанії постійно йде розробка нової конкурентоспроможної продукції.

Технологічні можливості підприємства універсальні: від виготовлення інструментального оснащення будь-якої складності до унікальних за складністю зварювальних, штампувальних, вимірювальних, хіміко-термічних та інших операцій. Є можливість проводити випробування продукції у власному випробувальному центрі, який акредитований в Системі сертифікації УкрСЕПРО за міжнародним стандартом ДСТУISO / IEC17025-2001, а також працюють Центральна заводська лабораторія та Метрологічна служба, до складу яких входять 12 атестованих і ліцензованих лабораторій.

Система менеджменту якості Компанії сертифікована за міжнародними стандартами 150-9001: 2000, аерокосмічним і військовим стандартам EN / AS-9100, AQAP-2110 міжнародної сертифікує організацією «Бюро Верітас Кволіті Інтернейшнл».

Сучасне обладнання, новітні технології, висококваліфіковані фахівці, ефективна управлінська стратегія - ось той потенціал, який дозволяє Компанії з оптимізмом дивитися в майбутнє.


Create and produce modern high-precision weapons systems and protection

System of management of quality of Company Artem certificated "Bureau of Veritas Certification" on conforming to the requirements of international, aerospace and soldiery standards of ISO-9001:2008, EN/AS-9100, AQAP-2110, and also DSTU ISO-9001:2009